Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šamanský tranzovní tanec - Mariánské lázně

1. 10. 2013

Šamanský tranzovní tanec

   

 

 

V sobotu 26. října  

od 18.00 do 21.30

  

 

Zlatý lev, Dobrovského 144/11, Mariánské lázně

 

 

 

V rituálu Tranzovního tance se dostáváme na vnitřní cestu, která není omezena jen na běžné vnímání času a prostoru. Je to spojení léčivých zvuků, dynamických perkusních rytmů, transformačních technik dýchání (takzvaný ohňový dech) za použití šátku nstrom-etn.jpga oči, ve kterém se stimuluje stav "tranzu", který podporuje spirituální probuzení, mentální jasnost, fyzickou výdrž a emoční rovnováhu.


 

Stimuluje vnitřní vidění, nalaďuje na vnitřní hlas, umožňuje vnitřní cítění, propojuje s prastarým věděním a odhaluje tak skryté významy a odpovědi o našem životě. Důležitou součástí je práce se záměrem a zaměřením pozornosti do srdce směrem k nějaké otázce nebo něčemu, co potřebuje vyjasnění či léčení. Záměrem může být i poznat své spojence, průvodce či ochránce, zažít své silové zvíře a přijmout do života tuto sílu, najít inspiraci či motivaci, načerpat novou energii, …

Celý večer bude veden tak, že vám umožní se dostat k vašemu plnému tvůrčímu potenciálu, abyste mohli tvořit svůj život ze srdce.

Večer bude obsahovat přípravné dechové techniky, uvědomění si i ukotvení záměru, tranzovní tanec i šamanskou cestu, závěrečné sdílení v kruhu, s očistou posvátného dřeva palo santo, s vůní kadidla a myrhy, se silnou hudbou Rishi Vlote, Harshil a Dhwani, s živými a očistnými zvuky chřestidel, tibetské mísy, zvonků, .... Je vhodný i pro začátečníky.

Těším se na cestu spolu s vámi

Eva Deva Shakti


skala-etn.jpg


Zvýhodněná cena 390 Kč 

Při platbě předem do 24.10. na účet 0756831103/0800

Na místě: 450 Kč


Přihlášky: Radka Šípková   

sipkova37@seznam.cz   

tel: 773 671 593


S sebou: šátek na oči, deku na přikrytí, pohodlné a volné oblečení, karimatku, láhev s vodou


Foto: Escape to Nature