Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tranzovní tanec - Forget Your Limitations

Forget Your Limitations -  Zapomeň na své hranice

Trance Dance Journey  -  Cesta s tranzovním tancem

 

forget-your-limitations.jpgHudební cesta, která uctívá vás jako Tanečníka v neohraničené Magii Života a která uctívá neuvěřitelnou léčivou sílu Tranzovního tance. TOto album je věnováno Franku Natale, kterému se říká rovněž Professor Trance, a který nás  inspiroval a inicioval na cestě Šamana.

Frank Natale říkával, že od dávných věků jsme tančili na rytmus svých srdcí, pohybujíc se jako zvířata, které jsme uctívali, oslavujíc přítomnost Ducha v každé formě, žijíc život vášně a hlubokého respektu k Přírodě.

Dnes je naše právo na oslavu a uctívání života stejně posvátné jako kdy bylo a k tomuto zázraku máme přístup velice jednoduchý... V rituálu Tranzovního tance se dostáváme na vnitřní cestu, která není omezena jen na běžné vnímíání času a prostoru. Dáváme sílu našim schopnostem, jako je například odvaha a soucit a rovněž přijímáme vhledy. Můžeme vstoupit do vědomí anebo "stát se Duchem" samotné Přírody - slunce, měsíce anebo různých zvířat či rostlin, a můžeme tak znovu nabýt jejich kvality, abychom naplnili svůj život v souladu s Matkou Zemí.

Tranzovní tanec je spojeníléčivých zvuků, dynamickcýh perkusních rytmů, transformačních technik dýchání a použití šátku na oči - a zároveň stimuluje  stav "tranzu", který podporuje spirituální probuzení, mentální jasnost, fyzickou výdrž a emoční blaho. Toho se dosahuje jednoduše popužitím těchto tří nástrojů:

 

1. Prvním nástrojem je šátek, která zakrývá oči, uzavírá hlavní zdroj rozptylování pozornosti mozku a stimuluje "vnitřní vidění", které odhaluje skryté významy a odpovědi o našem životě. Š8tek na očích umožňuje stát se pozorovatelem své vlastní bohaté vnitřní zkušenosti.

2. Druhým nástrojem je takzvaná technika ohňového dechu, při které se tanečník otevírá energii směrem nahoru a světu Duchů a která spočívá ve dvojitém nádechu nosem a jedním výdechem ústy v rytmickém opakování, dokud není vyvolán stav tranzu.

3. Třetí složkou je Záměr: Zaměřte svou pozornost do rdce směrem k nějaké otázce nebo něčemu, co potřebuje vyjasnění či léčení. Zaměření na tuto otázku pomáhá Duchuprojevit léčení a vedení v průběhu celého rituálu. Tato dechová technika energetizuje a léčí tělo tím, že jej naplňuje čerstvou energií, zatímco stimuluje spojení s Duchem a paralelními realitami.

Dýchání  v mnoha variacích doprovází průběh celé tranzovní cesty.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

CD

(Ivana, 18. 2. 2014 17:10)

Dobrý den,
kde bych mohla cd koupit moc se mi líbí,
děkuji Iva

Nejoblíbenější CD

(Eva Deva Shakti, 15. 8. 2012 14:41)

Tohle je jedno z mých nejoblíbenějších CD.